אודותיי

פסיכולוגית התפתחותית מומחית עם ניסיון מעל ל-20 שנה. ניסיון רב בטיפול בילדים, פעוטות ונוער עם קשיים תקשורתיים, חברתיים, רגשיים וקשיים סביב ההקשר המשפחתי. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית באוניברסיטה העברית בירושלים בהצטיינות. במהלך השנים עברתי קורסים, הדרכות, סמינרים בארץ ובעולם בתחומי טיפול ואבחון שונים בפסיכולוגיה ובכללם מודל ה- DIR. כמו כן, השתלמתי בקורסים בפענוח ואבחון ציורי ילדים ומנדלות.
עבדתי במעונות יום שיקומיים, במעונות יום שיקומיים תקשורתיים, במכונים להתפתחות הילד, במכונים רב מקצועיים פרטיים וציבוריים וכי יש לי ניסיון רב מאוד באבחון ובטיפול של ילדים והדרכה של ההורים. כמו כן, עסקתי במחקר בתחום ייעוץ להורים ובני משפחה ביחס להתמודדות יעילה עם מגוון קשיים התפתחותיים, רגשיים וחברתיים של ילדים.

במהלך השנים התמחיתי באבחונים, טיפולים פסיכולוגים קצרי טווח וארוכי טווח והדרכות הורים לילדים עם מגוון בעיות התפתחותיות מסגרות ציבוריות שונות. עבדתי במכון להתפתחות הילד של משרד הבריאות בירושלים כשבע שנים, היחידה לגיל הרך במחלקת פסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבי"ח הדסה כשש שנים ובגני אלוטף במסגרת אלו"ט . במקומות אלו רכשתי ניסיון רב באבחון של PDD, בהנחיית קבוצות להורים, הנחיית צוותים חינוכיים וטיפוליים בגנים טיפולים ובהנחיה ביתית לילדים עם בעיות תקשורת בשיטת DIR .

עבדתי גם מספר שנים במסגרת מכון אפיק , מכון פרטי, בטיפולים פסיכולוגים ובאבחונים התפתחותיים בעבודה עם צוות רב מקצועי.

כיום אני עוסקת באבחונים במסגרת מכון הדר של השרות למען המפגר, מדריכה מקצועית בקו טלפוני להורים ובפורום אינטרנטי לפסיכולוגים התפתחותיים ומאבחנת ילדים עם קשיים התפתחותיים מורכבים במסגרת היחידה להתפתחות הילד בקופת חולים לאומית.